Podczas Wojewódzkich Obchodów Dnia Olimpijczyka w Sławnie prezes Regionalnej Rady Olimpijskiej w Łodzi Mieczysław Nowicki oraz wiceprezes Tomasz Rosset wręczyli przyznane przez Radę medale za zasługi w krzewieniu idei olimpijskiej. Otrzymali je sportowcy i działacze z regionu.
Medal srebrny
1/ Barul Sławomir
Medal brazowy
1/ Gierczak Zbigniew
2/ Gierczak Przemysław
3/ Turoboś Marta
4/ Budziński Marcin
5/ Budziński Tomasz
6/ Bogusławski Marceli
7/ Ligocki Mieczysław
8/ Piasecki Stefan
Projekt „Olimpijskie Aktywności” jest realizowany przez Regionalną Radę Olimpijską w Łodzi przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Woj. Łódzkiego.


