Rajd rowerowy w Pabianicach

Posted on

Ponad 900 uczestników wzięło udział w XXIII Rajdzie Rowerowym o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic i Starosty Pabianickiego. Trasa liczyła ok. 10 km i wiodła ulicami miasta ze Starego Rynku na Lewityn. W otwarciu uczestniczył wiceprezes RROl w Łodzi Tomasz Rosset, a rajd poprowadzili olimpijczycy Bogumiła Matusiak i Krzysztof Sujka, którzy wzięli też udział w losowaniu nagród i ich wręczaniu.
Warto podkreślić, że dla szczęśliwców ufundowano m.in. 17 rowerów.

Impreza zakończyła się piknikiem w stylu hawajskim. Głównym organizatorem wydarzenia było Towarzystwo Przyjaciół Pabianic.we współpracy z MOSiR Pabianice, a patronat nad wydarzeniem objęli m.in. Regionalna Rada Olimpijska w Łodzi i Towarzystwo Olimpijczyków Polskich